Spółka z o.o. z dwuletnim stażem na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Wpływa na to przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w przypadku zadłużenia spółki majątek wspólników pozostanie bezpieczny. Co więcej spółkę z o.o. może założyć niemal każdy w dowolnym celu pod warunkiem, iż jest on prawnie dopuszczalny. Podmiot ten wymaga również niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych.

Długa i problematyczna rejestracja spółki z o.o. sprawia, że większość przedsiębiorców szuka rozwiązania, które pozwoli im na pominięcie tych niedogodności. Idealnym rozwiązaniem dla tych podmiotów jest zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego w pełni przygotowanego aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, umową spółki, a także numerami NIP, KRS i REGON. Obowiązki przedsiębiorcy będą ograniczać się do złożenia podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z o.o. z dwuletnim stażem na sprzedaż. Oferujemy gotowe podmioty zarejestrowane na rynku 2 lata wstecz. Staż, którym dysponuje spółka dodatkowo podnosi jej wiarygodność zarówno w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów, jak i instytucji finansujących. Tym samym jej właściciel będzie miał o wiele większe szanse na zdobycie klientów i kontrahentów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty już dziś.