Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2015

Każdy przedsiębiorca, na początku swojej kariery musi dokonać wyboru o formie swojej działalności gospodarczej. Jednymi z najbardziej popularnych i najchętniej zakładanych są spółki. W polskim prawie istnieje siedem możliwości ich otwarcia. Dzielą się ona na kapitałowe (sp.: z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjna), a także osobowe (sp.: partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna, jawna i cywilna).

Największą popularnością cieszy się spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wszystko dzięki jej licznym zaletom. Główną z nich jest to, że wspólnicy posiadają ograniczoną odpowiedzialność. Oznacza to, że nie muszą oni płacić swoim prywatnym majątkiem za jej zobowiązania. Odpowiadają jedynie co do wielkości wniesionych wkładów.

Następną jej zaletą jest możliwość jej rejestracji w sposób online. Jest to bardzo łatwe i szybkie. Każdy przedsiębiorca jest w stanie poradzić sobie z tym samemu, bez pomocy specjalistów. Wystarczy zalogować się w specjalnym systemie i wykorzystać wzorzec umowy. Nie trzeba odwiedzać notariusza, co pozwala na uniknięcie kosztów związanych z taksą notarialną. Szybkie, ponieważ już po dwudziestu czterech godzinach od zakończenie procesu rejestracji istnieje możliwość rozpoczęcia w niej działalności. Jednak zdarza się często tak, że trzeba czekać dłużej.

Następną jej zaletą jest także możliwość zakupu gotowej spółki. Są to przedsiębiorstwa, które zostały już wcześniej zarejestrowane. Posiadają wszystkie wymagane numery jak: NIP, REGON i VAT.
Nasza firma posiada w swojej ofercie usługę jaką jest gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2015. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę.