Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla cudzoziemca

Spółki z ograniczona odpowiedzialnością cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością zarówno wśród polskich przedsiębiorców jak i zagranicznych inwestorów. Prowadzenie firmy w tej formie posiada wiele zalet. Spółką z o.o. działa w oparciu o przepisy zawarte w Kodeksie spółek handlowych. Minimalny kapitał zakładowy wynosi 5.000 złotych, a wspólnicy spółki posiadają ograniczoną odpowiedzialność za jej zobowiązania.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może sprawiać problemy, zwłaszcza osobom spoza Polski, które nie mówią w naszym języku. Założenie spółki obowiązkowo musi odbyć się w języku polskim, dlatego lepszym rozwiązaniem dla obcokrajowców jest zakup gotowego podmiotu. Zakup spółki jest znacznie korzystniejszy niż rejestracja spółki. Przedsiębiorca może cieszyć się z własnej firmy już po kilku dniach od dokonania transakcji.

W naszej ofercie znajduje się spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla cudzoziemca. Posiadamy gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Spółki z naszej oferty są całkowicie czyste, nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu ich zakup jest całkowicie bezpieczną transakcją. Gotowe spółki, które oferujemy na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery niezbędne do prawidłowego działania oraz są gotowe do prowadzenia działalności. Posiadamy na sprzedaż zarówno spółki nowe jak i spółki stażowe, które znacznie zwiększają możliwość otrzymania kredytu lub dotacji. Dodatkowo oferujemy obsługę w różnych językach. Zapraszamy do kontaktu.