Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Osoby, które zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej muszą zdecydować się na formę prawną przedsiębiorstwa. Obecnie najpopularniejsza jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie. W stolicy Polski forma ta jest bardzo często wybierana przez przyszłych przedsiębiorców.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić dużą firmę. Spółka z o.o. jest spółką kapitałową funkcjonującą w oparciu o przepisy zawarte w Kodeksie spółek handlowych. Jej prowadzenie posiada wiele zalet, którymi są m.in ograniczona odpowiedzialność wspólników za jej zobowiązania oraz możliwość uniknięcia konieczność opłacania wysokich składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Spółka z o.o. może zostać założona w sposób tradycyjny lub uproszczony – bez udziału notariusza. Istnieje również możliwość zakupu gotowej, czystej spółki. Na kupno gotowego podmiotu najczęściej decydują się osoby, które chcą rozpocząć prowadzenie działalności w jak najkrótszym czasie. Na rynku można dokonać zakupu spółki nowej lub stażowej. Na zakup spółki posiadającej staż decydują się osoby, które chcą starać się o finansowanie działalności. Staż, który posiada gotowa firma znacznie zwiększa zdolność kredytową, ale także wzbudza zaufanie wśród kontrahentów.

Oferujemy Państwu gotowe do podjęcia działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Z naszej oferty skorzystało wielu przedsiębiorców, dzięki czemu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów.