Spółki 2016

„Spółki 2016” to poszukiwane przez Ciebie słowo kluczowe? Zależy Ci na gotowej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością? Jak wiadomo spółka z o.o. jest najczęściej zakładaną spółką polskiego prawa handlowego. Posiada ona osobowość prawną i podlega przepisom Kodeksu Spółek Handlowych. Ważną zaletą spółki jest to, że za jej zobowiązania nie odpowiadają wspólnicy, ale ona sama. Spółka z o.o. może być zakładana przez polskich przedsiębiorców, jak również zagranicznych.

Dlaczego chętnie kupujemy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zwłaszcza w 2016 roku?

Zakup spółki z o.o. z 2016 roku może być bardzo korzystny z punktu widzenia nabywcy. Przede wszystkim pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zakup gotowych spółek to także oszczędność czasu. Gotowe spółki 2016 nie wymagają ponownej rejestracji. Wszelkie formalności zostały wcześniej załatwione. Spółka posiada pełny wpis do KRS, a także nadane NIP i REGON. Gotowe spółki 2016 nie są drogie, w dużej mierze pokrywają się z kosztami rejestracji spółki z o.o.

Zakup spółki z o.o. z 2016 roku ułatwi przedsiębiorcy także pozyskanie kredytu czy dotacji unijnej, ponieważ często jednym z warunków przystąpienia do konkursu jest nie dłuższy niż dwanaście miesięcy staż firmy.

Po co zwlekać kiedy spółki 2016 czekają na to by rozpocząć ich prowadzenie? Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzedaży gotowych spółek naszej firmy. Gwarantujemy pomyślną transakcję kupna-sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.