Spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż w Krakowie

Chęć prowadzenia własnego przedsiębiorstwa często skłania do podjęcia procedury rejestracyjnej lub zakupu gotowej spółki. Dlaczego warto zdecydować się na spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż w Krakowie? Czy możliwość prowadzenia firmy w krótkim czasie jest możliwa w sposób legalny oraz bezpieczny? Decydując się na współpracę z naszym biurem mogą Państwo znacznie ograniczyć formalności w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Od wielu lat zajmujemy się rejestracją oraz sprzedażą spółek w pełni przygotowanych do podjęcia działalności. Doskonale wiemy o tym, że przyszli przedsiębiorcy cenią sobie czas wejścia na rynek oraz całkowite ograniczenie formalności związanych z całą procedurą wprowadzenia usług.

W swojej ofercie posiadamy spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż w Krakowie, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które chcą otworzyć swoją firmę. Dlaczego? Spółki z o.o., które posiadamy w sprzedaży mają nadane numery NIP, REGON, KRS. Dodatkowo nasze podmioty posiadają również szeroki zakres PKD. Dlaczego to tak istotne? Klienci mogą wybrać najlepszy dla siebie podmiot oraz dopasować go do swoich preferencji oraz potrzeb.

Spółki, które można kupić w naszym biurze są czyste. Oznacza to, że nigdy wcześniej nie prowadziły działalności, nie zatrudniały pracowników oraz nie zawierały umów. Oferujemy sprzedaż bezpiecznych podmiotów umożliwiających prowadzenie firmy w jeden dzień.

Wszystkich zainteresowanych otworzeniem firmy, zakupem spółki czy też jej rejestracją zachęcamy do nawiązania współpracy z doświadczonym biurem.