Spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż

Są Państwo zainteresowani otworzeniem swojej firmy bez konieczności przechodzenia przez procedurę rejestracyjną? Szukają Państwo rozwiązania, które pomoże znacznie ograniczyć formalności wynikające z wprowadzenia produktów oraz usług na rynek? Oferujemy spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przyszłych właścicieli firm.

Czym są spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż? To podmioty przeznaczone dla osób, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu na załatwianie formalności związanych z procesem rejestracji podmiotu. Zakup gotowej spółki bez historii pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze związane z założeniem.

Ogromną zaletą zakupu gotowej spółki jest fakt, że umożliwiają prowadzenie firmy w jeden dzień.

Spółki, które można kupić w naszym biurze posiadają komplet dokumentów (nadane numery NIP, REGON, KRS).

Wielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na zakup spółki w naszym biurze, ponieważ posiadają one czystą historię gospodarczą. Oznacza to, że nie były prowadzone przez żadnego właściciela, czyli są wolne od jakichkolwiek zobowiązań oraz zadłużeń.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszego biura to zachęcamy do kontaktu z profesjonalną kadrą specjalistów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, dopasujemy ofertę do potrzeb oraz wycenimy usługę.

Profesjonalna sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Czyste spółki z kompletną dokumentacją rejestracyjną.