Spółki nowe na sprzedaż

W odróżnieniu od innych Kancelarii, my oferujemy naszym Klientom gotowe spółki zarejestrowane w prestiżowych lokalizacjach, z niską ceną, a dużym wyposażeniem. Każdy z naszych podmiotów wyposażony jest w numery rejestracyjne, wpisy do rejestrów, opłacony minimalny kapitał oraz sporządzoną umowę. A więc, dzięki tak stworzonej firmie i wystawionej na sprzedaż, masz możliwość wejścia na rynek już w dniu zakupu.

Proponujemy każdemu zakup gotowego biznesu, ponieważ wiemy, że lepiej jest zaoszczędzony czas przeznaczyć na pozyskiwanie Klientów i budowanie dobrego wizerunku firmy, a nie na sporządzanie wniosków i dokumentów rejestracyjnych. Nasze gotowe spółki wyposażone są w numery NIP i REGON oraz wpisy do KRS i VAT. Na bieżąco prowadziliśmy dokumentację, co potwierdzamy dodatkowo podpisem notariusza.

Czy spółki nowe na sprzedaż posiadają jakieś wady?
Najprawdopodobniej nie, a jeżeli już to tylko jedną – nabywca musi osobiście stawić się w Kancelarii, aby podpisać umowę kupna-sprzedaży. Nie jest to jednak dla naszej Kancelarii wada, ponieważ my oferujemy obsługę zdalną. Bez wychodzenia z domu umożliwimy Ci nabycie firmy i rozpoczęcie działalności już na następny dzień.