Spółki roczne na sprzedaż

Jedną z charakterystycznych cech stażowych spółek oferowanych przez naszą kancelarię jest to, że są one czyste, bez jakichkolwiek zadłużeń finansowych oraz nieuregulowanych zobowiązań. Posiadają dokumentację rejestrową oraz wymagany Numer Identyfikacji Podatkowej, Rejestru Gospodarki Narodowej, Polskiej Klasyfikacji Działalności, Rejestru Przedsiębiorstw oraz Obowiązku Podatkowego jakim jest Podatek od Towarów i Usług – VAT.

Spółki roczne na sprzedaż zostały założone dla osób liczących na oszczędność nie tylko czasu, ale także i pieniędzy. Indywidualna rejestracja spółki wymaga zagospodarowania od kilku, a nawet do kilkunastu tygodni na dopełnienie wszelkich formalności. Spółki roczne na sprzedaż są gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej nawet następnego dnia po zakupie.

Klient kupując stażową spółkę musi jedynie uregulować formalności związane z aktualizacją nowych danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zgłaszając się do naszej kancelarii mogą Państwo liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc w tym zakresie. Spółki roczne na sprzedaż posiadają notarialne potwierdzenie o braku zadłużeń, które dołączamy do każdego zakupu. Pragniemy, aby współpraca z naszą kancelarią przyniosła oczekiwany przez Państwa efekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.