Spółki sprzedam w Warszawie

Sprzedaż gotowych spółek w dzisiejszych czasach nie jest niczym zaskakującym. O takiej możliwości zdaje sobie sprawę coraz więcej osób, które decydują się na założenie własnej działalności.

Gotowe spółki są podmiotami gospodarczymi, pod którymi można natychmiast prowadzić działalność gospodarczą. Oznacza to, że przeszły pełną rejestrację, co znaczy że dysponuje numerami NIP, KRS, REGON, kapitałem zakładowym oraz dokumentacją. Kupując spółkę potencjalny przedsiębiorca ogranicza swoje obowiązki do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki. Co ważne, kwestia ta powinna zostać dopełniona w obecności notariusza, a w przypadku osób z zagranicy, które nie władają w sposób pełny językiem polski także przy udziale tłumacza przysięgłego.

Spółki sprzedam w Warszawie to oferta naszej firmy. Oferujemy gotowe spółki zarejestrowane w stolicy Polski. Kupno naszej spółki pozwala zatem nie tylko szybko i bezpiecznie, ale także pewnie rozpocząć swoją aktywność. Podmioty zarejestrowane w dużym, prestiżowym mieście wzbudzają bowiem o wiele większe zaufanie niż podmioty, których siedziba mieści się w nikomu nieznanych zakątkach. Tym samym o wiele chętniej zwrócą się do niej nie tylko Klienci, ale także kontrahenci. Co warto podkreślić, pozyskanie partnerów biznesowych jest kluczowe podczas stawiania pierwszych kroków na rynku.

W ofercie naszej firmy dostępne są również czyste spółki stażowe, które znacząco zwiększają szanse firmy na odniesienie sukcesu. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły.