Spółki w Warszawie

Przedsiębiorcy postanawiający poprowadzić firmę na terenie Polski w większości przypadków decydują się na złożenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem głównie ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Co więcej, zakładając ten podmiot konieczne jest wniesienie wkładów na pokrycie kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Środki te to minimum konieczne do tego, by spółka mogła prawidłowo funkcjonować.

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć może niemal każde bez względu na kraj swojego pochodzenia. Pełna swoboda jest również w przypadku celu w jakim decydujemy się otworzyć naszą działalność.

Decydując się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przedsiębiorcy muszą przejść długą i problematyczną rejestrację. Na szczęście niedogodności te można w prosty sposób pominąć. Szanse na to daje zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego, który przeszedł pełną rejestrację. Jednostka taka musi dysponować numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Nasza firma oferuje gotowe spółki w Warszawie. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymasz gotową spółkę z siedzibą w stolicy Polski. Jednostka taka to nie tylko gwarancja szybkiego startu. Prestiżowa siedziba znacznie zwiększa wiarygodność naszej firmy sprawiając, że o wiele chętniej zwrócą się do niej Klienci i kontrahenci.