Spółki z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest, aż takie trudne jak się niektórym z Państwa wydawać może. Bardzo wielu przedsiębiorców oświadcza, że to właśnie start jest jednym z najtrudniejszych kroków.

Kompletne zarejestrowanie spółki wymaga od przedsiębiorcy poświęcenie nawet do kilkunastu tygodni. Nie wszyscy jednak mają do dyspozycji, aż taką ilość dni. Dla osób, których czas gra bardzo istotną rolę proponujemy spółki z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż.

Oferowany podmiot założony został i wpisany do rejestru przedsiębiorców jako firma posiadająca osobowość prawną i działająca jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z wprowadzonym minimalnym kapitałem zakładowym w wysokości 5000 zł.

Działalność posiadająca roczny staż chwali się czystą historią finansową łącznie z brakiem zadłużeń wobec zewnętrznych kontrahentów oraz instytucji podatkowych. Posiada pełną dokumentację rejestracyjną wraz z potwierdzeniem o nadaniu Numeru Identyfikacji Podatkowej (NIP), Rejestru Gospodarki Narodowej (REGON) oraz Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD). Ma nienaganną księgowość, która prowadzona była przez wykwalifikowaną i posiadającą wieloletnie doświadczenie kadrę pracowniczą jednego z najlepszych biur rachunkowych świadczącego usługi największemu gronu odbiorców z całego terenu Małopolski i nie tylko!

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat spółki z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż oraz o prowadzonej księgowości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.