Spółki z 2 miesięcznym stażem na sprzedaż

Podczas rozpoczynania własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorcom bardzo zależy na skróceniu czasu rejestracji firm oraz na jak najmniejszych formalnościach, związanych z ich powstawaniem. Niestety w rzeczywistości jest całkiem na odwrót. Czas rejestracji spółki może trwać bardzo długo, a liczba formalności ciągle rośnie. Jedyną słuszną decyzją okazuje się poszukiwanie lepszych rozwiązań zakładania działalności gospodarczej.

Sposobami tymi okazać się mogą między innymi:
– usługi rejestracyjnej spółek,
– gotowe spółki z o.o.,

Zakupienie gotowej spółki umożliwia ominięcie samodzielnego przeprowadzania procesu rejestracji, gdyż wszystkimi czynnościami zajęły się osoby, które założyły gotowe spółki. Tak więc gotowe spółki posiadają wszelką dokumentację rejestracyjną oraz numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS). To stanowi jedną z zalet wyboru gotowej spółki.

Gotowe spółki nie tylko skracają i usprawniają proces zakładania działalności gospodarczej. Dają też możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej w firmach, posiadających kilkumiesięczny lub kilkuletni staż działalności. Staż ten okazuje się przydatny podczas pozyskiwania dofinansowań czy ubiegania się o przyznanie kredytu. Ma też znaczący wpływ na poprawę wizerunku firmy oraz jej dalsze funkcjonowanie. Możliwość posiadania przez spółkę stażu to kolejny atut zakupu właśnie takich spółek. To dzięki niemu spółka staje się bardziej wiarygodna, podnosi swój prestiż oraz staje się godna zaufania w oczach innych.

Spółki z 2 miesięcznym stażem na sprzedaż oraz inne stażowe lub czyste spółki stażowe czekają na Państwa w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z nią oraz kontaktu w razie ewentualnych pytań.