Spółki z 3 miesięcznym stażem na sprzedaż

Spółki mające po trzy miesiące stażu mogą się wydawać niezbyt wartościowe. Wcale tak nie jest! Już kilkumiesięczny staż wiele znaczy. Czyni spółkę starszą i bardziej rozwiniętą niż dopiero co powstała firma.

Spółka z 3 miesięcznym stażem daje też możliwość szybkiego i łatwego rozpoczęcia działalności, bez konieczności samodzielnego rejestrowania podmiotu gospodarczego czy oczekiwania kilku tygodni na zakończenie procedur rejestracyjnych. Trzeba napomnieć, że gotowe spółki nie są usługą rejestracyjną, lecz w pełni zarejestrowanymi przedsiębiorstwami. Posiadają pełną dokumentację rejestracyjną, mają nadane numery identyfikacji podatkowej, statystycznej oraz numer KRS, potwierdzający ich wpis do rejestrów przedsiębiorców. Oczywiście spółki mogą posiadać także staż , ale w ofercie gotowych spółek spotyka się również czyste spółki.

Gotowe spółki z nawet kilku miesięcznym stażem to prestiż oraz ułatwienie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Dzieje się to za sprawą tego, że spółki z 3 miesięcznym stażem na sprzedaż są lepiej postrzegane przez potencjalnych kontrahentów czy Klientów, ale również przez banki, instytucje pożyczkowe czy fundusze unijne.

Spółki z 3 miesięcznym stażem na sprzedaż to rozwiązanie dla każdego, kto rozpoczyna działalność gospodarczą. Jednak spółki z 3 miesięcznym stażem to nie jedyny produkt z naszej oferty. Więcej o naszych produktach i usługach w ofercie na naszej stronie internetowej oraz u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu!