Spółki z 4 miesięcznym stażem na sprzedaż

Nie wszyscy przedsiębiorcy decydując się na prowadzenie działalności gospodarczej wiedzą w jakiej formie ją rozpoczną. Możliwości jest wiele, jednak którą z nich wybrać? Oto jest pytanie! Jednym z rozwiązań może być spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiadająca osobowość prawną oraz 4 miesięczny staż. Dzięki swojej formie wiele przedsiębiorców chcąc zabezpieczyć swój prywatny majątek postanawia prowadzić działalność w ten właśnie sposób.

Podjęcie decyzji nie będzie łatwe, jednak zachęcam Państwa do poznania się z cechami, jakie posiadają spółki z 4 miesięcznym stażem na sprzedaż.

Po pierwsze: spółka z o.o. ze stażem 4-miesięcznym posiada czystą historię finansową – bez jakichkolwiek zadłużeń oraz zewidencjonowanych operacji gospodarczych. Ponadto podmiot nie zarejestrował żadnych należności oraz zobowiązań – jest wolny od obowiązków podatkowych oraz skarbowych.

Po drugie: spółka z o.o. ze stażem 4-miesięcznym nie zatrudniała nigdy pracowników oraz nie zawierała umów kontrahenckich, a także nie brała udziału w przetargach.

Po trzecie: spółka z o.o. ze stażem 4-miesięcznym dzięki swojej czystej historii i posiadanemu wpisowi do KRS może łatwiej pozyskać wsparcie finansowe udzielane przez banki oraz poszczególne poddziałania działające w nowej perspektywie finansowej przeznaczonej na rok 2014- 2020 przez Unię Europejską.

Po czwarte: spółka z o.o. ze stażem 4 miesiące umożliwia przedsiębiorcy rozpoczęcie działalności gospodarczej następnego dnia, wymagalne jest tylko dokonanie aktualizacji nowych danych firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jeżeli nie jesteście Państwo nadal przekonani do spółki z 4 miesięcznym stażem na sprzedaż, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie nadesłane do naszej kancelarii maile.