Spółki z 5 miesięcznym stażem na sprzedaż

Chciałby Pan/Pani w przyszłości pozyskać dla swojej działalności gospodarczej wsparcie finansowe w postaci kredytu bądź dotacji unijnej? Zadanie to okaże się o wiele łatwiejsze, jeśli zdecydujemy się na zakup spółki z 5 miesięcznym stażem na sprzedaż. Zdecydowanie jest to opcja, którą warto rozważyć, ponieważ właściciel przedsiębiorstwa istniejącego od 5 miesięcy jest bardziej wiarygodny niż ten, który dopiero co założył swój biznes. Jak więc łatwo się domyślić, w oczach komisji przyznającej wsparcie finansowe, Państwa szanse znacznie wzrastają.

Zakup spółki niesie ze sobą również wiele innych korzyści. Zacznijmy od tego, że wszystko załatwi się w 2-3 dni i nie będzie trzeba czekać ponad miesiąc na rejestrację spółki w KRS. Kolejną kwestią są oczywiście formalności. Żaden przedsiębiorca za nimi nie przepada i najchętniej wszystkiego by uniknął. Z gotowymi spółkami jest to możliwe, ponieważ firma sprzedająca zajęła się wszystkim w Państwa imieniu. Co należeć będzie do Państwa zadań? Konieczne będzie jedynie złożenie kilku podpisów. Warto również sprawdzić naszą pracę oraz czy wszystko jest po Państwa myśli.

W swojej ofercie posiadamy bardzo zróżnicowane spółki, ponieważ wiemy, że każdy Klient ma inne preferencje. Zależy nam, by każdy znalazł coś dla siebie dlatego posiadamy gotowe spółki zarówno z długim jak i krótkim stażem. Z pewnością znajdą się również firmy założone bardzo niedawno!

Jeśli wciąż mają Państwo jakieś pytania, wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Zachęcamy!