Spółki z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż

W Internecie pojawiło się wiele ofert, dotyczących spółki z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż. Jak już wiadomo zakup gotowej spółki to doskonała oferta dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją działalność. Samodzielna rejestracja w KRS sprawia wiele trudności, a do tego może potrwać bardzo długo. Dla przedsiębiorców jest to bardzo niekorzystna sytuacja, dlatego wolą oni skorzystać z wyjścia, jakie oferuje zakup gotowej spółki.

Działalność w gotowych spółkach można rozpocząć w zaledwie kilka dni. Sporządzenie umowy zakupu wraz złożeniem wniosku aktualizacyjnego trwa od 2 do 3 dni. Po zakończeniu tych procedur spółkę może zacząć prowadzić już nowy przedsiębiorca. W porównaniu z zakładaniem przedsiębiorstwa osobiście jest to bardzo duża oszczędność czasu. Po mino to zakup gotowej spółki może okazać się jeszcze lepszym rozwiązaniem. W ofercie naszej firmy znajdują się spółki z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż. Staż ten w przypadku wielu przedsiębiorców może okazać się bardzo korzystny. Dlaczego?

Rozpoczynając działalność gospodarczą często ubiega się o dodatkowe środki na rozwój swojej firmy. Pozyskanie ich z zewnętrznych źródeł jest trudne, zwłaszcza w przypadku firm, które dopiero powstały. Jednak znacznie większe szanse mają firm posiadające staż. Nie można go zyskać zakładając firmę od samego początku. Jedynym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z stażem. Nawet kilku miesięczny staż spółki może polepszyć wizerunek, nie tylko pośród banków i innych instytucji finansowych, ale też innych podmiotów gospodarczych.

Spółki z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż oraz kilku miesięczne spółki można dostać w naszej firmie. Naszym Klientom oferujemy spółki z o.o., a także gotowe spółki z o.o., komandytowe, komandytowo-akcyjne, z o.o. komandytowe oraz akcyjne.