Spółki z kontem bankowym

Wielu przedsiębiorców zgłasza się do nas po poradę odnośnie sposobu na szybkie i sprawne rozpoczęcie działalności, w której będą mogli ubiegać się o kredyt bankowy, bądź dofinansowanie unijne. Wówczas nasi eksperci przedstawiają naszą ofertę odnośnie gotowych spółek, które przeszły już całą procedurę rejestracyjną, co wiąże się automatycznie z tym, iż posiadają już przyznane numery NIP, REGON, KRS oraz w niektórych przypadkach również wpis do rejestru VAT. Jest to rozwiązanie, o którym w ostatnim czasie bardzo wiele można usłyszeć i wiele firm, które oferują ich sprzedaż.

Istnieje jednak rozwiązanie, które jeszcze bardziej usprawnia wspomniane już ubieganie się o kredyt lub dofinansowanie. Otóż rozwiązaniem tym są spółki z kontem bankowym. Przede wszystkim ograniczają one dodatkowe formalności, przez jakie należy przejść w celu założenia takowego konta.

Otóż jak się okazuje, w ostatnim czasie spółki z kontem bankowym cieszą się coraz większym powodzeniem wśród osób chcących rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Z pewnością jest to spowodowane tym, że w kwestii zakładania spółki, a następnie ubiegania się dla niej o konto bankowe, trzeba zmierzyć się z olbrzymią ilością wniosków, dokumentów i formularzy, które następnie należy złożyć w odpowiednim miejscu i wskazanym terminie.

Dlatego właśnie jeśli zainteresowały Państwa nasze spółki z kontem bankowym, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który udzieli precyzyjnych odpowiedzi na ewentualne pytania oraz dokładnie przedstawi naszą ofertę.