Spółki z miesięcznym stażem na sprzedaż

Dlaczego warto zakupić gotowe spółki? Co takiego niosą z sobą spółki stażowe? Dlaczego nawet kilku miesięczny staż działalności jest dla firm korzystny? Takie i inne podobne pytania zadają sobie osoby, zastanawiające się nad wyborem najkorzystniejszej opcji w zakładaniu działalności.

Spółki można najzwyczajniej zarejestrować w KRS, w wyniku czego powstanie nowe przedsiębiorstwo. Jednak nie może ono zyskać od razu stażu, jeżeli dopiero co powstało. Aby rozpocząć działalność już ze stażem, konieczne jest zakupienie stażowej spółki. Spółki stażowe można zakupić z różnej długości stażem, lecz już nawet kilku miesięczny staż przydaje się podczas pozyskiwania dotacji czy ubieganie się o kredyt. Nie można także zapomnieć o korzyściach, wynikających z stażu w procesie pozyskiwania Klientów czy zawiązywania kontaktów gospodarczych.

Spółki z miesięcznym stażem na sprzedaż to doskonała oferta dla każdego. Wystarczy bowiem tylko skontaktować się z naszą firmą, wybrać odpowiednią gotową spółkę oraz sporządzić umowę zakupu spółki. Czynności te można załatwić w ciągu kilku dni w naszej siedzibie lub zdalnie u pobliskiego notariusza. Wszystkimi formalnościami zajmą się nasi konsultanci oraz pomocą w sporządzeniu odpowiedniego wniosku aktualizującego dane w KRS.

Chociaż gotowe spółki wydają się być po prostu idealnym rozwiązaniem dla rozpoczynających działalność, tak wiele osób obawia się o zobowiązania, jakie firmy te mogą posiadać. Nie ma się czego obawiać! Nasza kancelaria oferuje stażowe spółki bez żadnych długów, o czym zapewniamy na Państwa życzenie.

Spółki z miesięcznym stażem na sprzedaż można już u nas nabyć. Wystarczy jeden telefon do naszych konsultantów lub email. Odpowiemy na Państwa pytania, dotyczące oferty oraz pomożemy w wyborze najlepszej spółki. Zapraszamy!
Odpowiedz