Spółki z o.o. 2015 roku na sprzedaż

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością od roku 2009 są najczęściej wybieranymi formami prawnymi prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Na popularność tych jednostek wpłynęło przede wszystkim obniżenie wymaganego kapitału zakładowego z 50 do zaledwie 5 tysięcy złotych. Dzięki tej zmianie na podmiot ten może pozwolić sobie znacznie szersze grono potencjalnych przedsiębiorców.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada jednak także szereg innych pozytywnych cech. Najbardziej korzystna z punktu widzenia wspólników jest ich ograniczona odpowiedzialność za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Sprawia to, że w przypadku zadłużenia spółki nie będą ponosić oni odpowiedzialności za jej zobowiązania, a więc ich prywatny majątek będzie w pełni bezpieczny. Spółka z o.o. może być też otworzona w dowolnym celu, pod warunkiem, że jest on zgodny z obowiązującym prawem. Do jego założenia uprawnieni są niemal wszyscy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. Prawo do tego mają również cudzoziemcy niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Nasza firma oferuje spółki z o.o. 2015 roku na sprzedaż. Korzystając z naszej oferty pominą Państwo długą i trudną rejestrację, z którą wiąże się założenie spółki w sposób tradycyjny. Zapewniamy nowe spółki w pełni przygotowane do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Rejestrując nasze spółki kilka lat wstecz możemy zapewnić Państwu podmioty ze zwiększoną zdolnością kredytową. Szansa na pozyskanie kredytu bądź dotacji jest niezwykle korzystna zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy.