Spółki z o.o dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna działalności gospodarczej, która w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Jest ona chętnie zakładana także przez zagranicznych inwestorów. Spółki z o.o dla cudzoziemców są dobrymi formami prawnymi.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny w urzędzie lub w sposób uproszczony przez Internet. Rejestracja spółki z o.o. musi odbyć się w języku polskim, co dla obcokrajowców, którzy nie mówią biegle w tym języku może okazać się niewykonalne. W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem jest zakup gotowego do podjęcia działalności podmiotu.

Spółki z o.o dla cudzoziemców oferowane są przez naszą firmę. Posiadamy na sprzedaż gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w atrakcyjnych cenach. Nasze spółki posiadają idealnie czystą historię gospodarczą, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Spółki mają kompletną dokumentację oraz nadane numery NIP, REGON, KRS oraz są zgłoszone do VAT-u.

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w naszej firmie jest całkowicie bezpieczny. Kupno spółki oraz wszystkie formalności związane z tą transakcją trwają maksymalnie kilka dni. Oferujemy na sprzedaż zarówno spółki nowe, jak i spółki posiadające staż. Pomagamy również podczas rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz doradzamy w kwestiach prawnych i podatkowych. Obsługujemy Klientów w różnych językach. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami w celu poznania naszej aktualnej oferty.