Spółki z o.o. na sprzedaż w Warszawie

Jedną z najczęściej wybieranych form prawnych do założenia działalności gospodarczej w Polsce jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzenie firmy w tej formie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy, gdyż posiada on ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki. Dla osób, które mieszkają w stolicy naszego kraju oraz zamierzają otworzyć biznes w tej formie dobrym rozwiązaniem jest poszukanie spółki z o.o. na sprzedaż w Warszawie.

Na rynku zazwyczaj oferowane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Zakup gotowego podmiotu trwa krócej niż samodzielna rejestracja. Spółki posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery NIP, REGON, KRS, a często także VAT i VAT UE. Spółki nigdy nie posiadają żadnych zadłużeń, mają idealnie czystą historię. Istnieje możliwość zakupu spółek nowych, które zostały niedawno założone lub spółek posiadających staż kilkumiesięczny lub kilkuletni. Zakup spółki stażowej znacząco wpływa na możliwość otrzymania kredytu bankowego lub dotacji. Działalność, która posiada staż lepiej jest postrzegana także przez kontrahentów.

Interesują Państwa spółki z o.o. na sprzedaż w Warszawie? Nasza firma oferuje gotowe do podjęcia działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z naszej oferty posiadają idealnie czystą historię. Posiadamy na sprzedaż zarówno spółki nowe, jak i spółki stażowe. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.