Spółki z o.o. z 2012 roku z siedzibą w Krakowie

Zakładanie własnej działalności gospodarczej może okazać się nie lada wyzwaniem. Warto w takiej sytuacji przyjść do specjalisty, który przedstawi możliwości jakie ma przedsiębiorca. W Polsce istnieje klika opcji założenia przedsiębiorstwa. Jednak najczęściej wybieraną formą są spółki. Ta z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się szczególną popularnością. Wszystko dzięki jej licznym zaletom. Najważniejszą z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za jej zobowiązania. Oznacza to, że nie muszą płacić prywatnym majątkiem za jej długi wobec wierzycieli. Odpowiadają jedynie co do wielkości wniesionych wkładów.

Rejestracji można dokonać na dwa różne sposoby. Pierwszym jest tradycyjna, papierowa, która wymaga wizyty u notariusza. Trzeba poświęcić dużą ilość czasu. Częściej wybierana jest internetowa rejestracja spółki z o.o. z wykorzystaniem wzorca umowy. Aby przyspieszyć oba procesy, można dokonać zakupu już gotowej spółki. Posiada ona już wszystkie wymagane numery jak: NIP, VAT, KRS i REGON. Wystarczy jedno spotkanie, aby dokonać transakcji. Dzięki gotowej spółce można podjąć działalność gospodarczą już nawet kilka dni po podpisaniu umowy zakupu. Cały proces trwa bardzo szybko. Do umowy dołączane jest także notarialne poświadczenie o braku zadłużeń u wierzycieli. Kupując spółkę można wybrać czystą lub taką, która posiada historię przedsiębiorczą. Dzięki przeszłości, ułatwiona jest możliwość pozyskania kredytu dla przedsiębiorców.

Nasza firma oferuje spółki z o.o. z 2012 roku z siedzibą w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę naszej firmy.