Spółki z o.o. z 6 miesięcznym stażem

Każde nowe przedsiębiorstwo w Polsce przyspiesza rozwój gospodarczy, dlatego robimy wszystko, by Klienci z chęcią podejmowali własny biznes. Oferujemy zarówno zakładanie przedsiębiorstw, jak i już gotowe spółki, które wymagają jedynie złożenia kilku podpisów i ustalenia niezbędnych szczegółów. Wszystko to robimy dla Państwa wygody.

Spółki z o.o. z 6 miesięcznym stażem to jedna z najpopularniejszych ofert. Wielu przedsiębiorców już z niej skorzystało i stale dostarczają nam dowodów na opłacalność kupna spółki z długim stażem. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to obecnie najpopularniejsza forma działalności gospodarczej. Wybierana jest ona tak często ze względu na swoje liczne zalety takie jak na przykład niski minimalny kapitał zakładowy, możliwość rejestracji elektronicznej oraz ograniczona odpowiedzialność majątkowa wspólników.

Na czym polega wyjątkowość spółki z 6 miesięcznym stażem? Jeśli planujemy w przyszłości rozwijać swoją firmę z pomocą kredytu bądź dofinansowania z Unii Europejskiej, to o wiele łatwiej będzie nam pozyskać wsparcie finansowe będąc firmą istniejącą już dłuższy czas. Wydajemy się bowiem godni zaufania. Dodatkowo spółki z o.o. z 6 miesięcznym stażem nie posiadają żadnej historii gospodarczej, a co za tym idzie żadnych zadłużeń i zobowiązań finansowych.

Kupno gotowej spółki to z pewnością dobry wybór, szczególnie, jeśli zależy Państwu na oszczędności czasu i formalnych załatwień. Cały przebieg transakcji to kwestia 2-3 dni. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.