Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 2016

Nie bez powodu gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 2016 będą cieszyć się powodzeniem. Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z o.o. jest bardzo popularne wśród przedsiębiorczych Polaków jak i obcokrajowców decydujących się na prowadzenie biznesu w Polsce.

Jakie korzyści niesie ze sobą zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością założonej w 2016 roku?

Przede wszystkim ze strony nabywcy spółki formalności ograniczone zostają do minimum. Gotowa spółka, jak sama nazwa wskazuje, jest w pełni zarejestrowanym podmiotem, który dysponuje:

1. Umową Spółki, o szerokiej klasyfikacji działalności gospodarczej spółki PKD.
2. Pełnym wpisem do KRS.
3. Numerem Statystycznym REGON.
4. Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP.
5. Numerem VAT oraz VAT – UE.

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 2016 to gwarancja rozpoczęcia działalności gospodarczej już w dniu nabycia spółki.

Znaczącą zaletą spółki z o.o. jest brak zobowiązania wspólników za jej zobowiązania. Udziałowcy oczywiście mogą stracić wniesiony wkład, jednak nie odpowiadają za zaciągane przez spółkę zobowiązania. Spółka z o.o. może być prowadzona na niewielką lub szeroką skalę, w zależności od pomysłu na biznes, ponieważ zgodnie z przepisami KH może być tworzona w każdym prawnie dopuszczalnym celu.

Może warto założyć spółkę z o.o., a nie inną formę działalności gospodarczej w 2016 roku? Na rynku można znaleźć wiele ofert dotyczących gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie prowadziły wcześniej działalności i są wolne od jakichkolwiek zobowiązań.