Spółki z rocznym stażem

Jednym z wielu błędnych skojarzeń dotyczących spółki z rocznym stażem wśród społeczeństwa jest to, że nie posiadają one czystej historii. Nie każde firmy oferowane do sprzedaży posiadają zapisy gospodarcze. Zgłaszając się do nas możecie Państwo liczyć na spółki z zupełnie czystą historią. Pragniemy, abyście Państwo byli zadowoleni ze współpracy z naszą kancelarią oraz cieszyli się ze świadczonych przez nas usług i proponowanych spółek. Przedstawiając daną spółkę dopasowujemy ją do Państwa potrzeb i oczekiwań. Działamy na podstawie ustalonych przez Państwa kryteriów oferując usługi zgodne z najwyższymi standardami.

Spółki z rocznym stażem zostały założone w zeszłym roku i posiadają wpis do rejestru przedsiębiorców, a także wszystkie potrzebne numery, bez których rozpoczęcie działalności nie byłoby możliwe. Zaliczamy do nich:

  • Numer Identyfikacji Podatkowej – NIP,
  • Numer Rejestru Gospodarki Narodowe – REGON,
  • Numer Krajowego Rejestru Sądowego – KRS,
  • Numery Polskiej Klasyfikacji Działalności – PKD,
  • Numer Podatku od Towarów i Usług – VAT

Wszystkim osobom, którym zależy na zaoszczędzeniu jak największej ilości czasu polecamy spółki z rocznym stażem nie tylko ze względu na czystą historię finansową, ale w dużej mierze, aby zwiększyć swoje szanse w uzyskaniu pomocy pieniężnej w formie dotacji udzielonej przez Unię Europejską w ramach aktualnych programów oraz pozyskania kredytu z banku.

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych Klientów, dlatego oferujemy Państwu spółki cieszące się największym zainteresowaniem wśród nowych przedsiębiorców.