Sporządzenie umowy spółki z o.o.

Planujesz otworzenie działalności w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Bardzo dobre rozwiązanie zważając na fakt, że jest to najchętniej i najczęściej wybierana forma spółki przez przedsiębiorców. Musisz jednak pamiętać o kilku sprawach, do których zobowiązuje ta forma działalności. Jednym z ważniejszych aspektów jest sporządzenie umowy spółki z o.o..

I od razu pojawia się pytanie „ dlaczego sporządzenie umowy spółki z o.o. jest takie ważne?”. Umowa spółki zoo zawiera najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania spółki. Musi ona zawierać dane na temat nazwy i siedziby spółki, przedmiotu działalności spółki, wysokości kapitału zakładowego, informacje na temat udziałów wspólników oraz czas trwania spółki jeśli jest oznaczony. Jak więc widzisz pominięcie tego etapu nie pozwoli Ci na dalsze procedury rejestracyjne spółki.

Obawiasz się, że zrobisz jakieś błędy przy etapie jakim jest sporządzenie umowy spółki z o.o.? Nie martw się! Skorzystaj z usług naszej firmy! Dobrze wiemy jak ważna jest umowa w firmie. Nasi eksperci sporządzą umowę według najwyższych standardów. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.