Sprzedam 2 letnią spółkę

Sprzedaż spółek ostatnimi czasy stała się niezwykle popularna. Przedsiębiorcom zazwyczaj bardzo zależy na oszczędności czasu toteż w większości przypadków decydują się oni na zakup gotowej spółki. Kupując spółkę pomijają całą i problematyczną rejestrację, która w skrajnych przypadkach zajmować może nawet kilka miesięcy. Decydując się na zakup spółki, gotowy podmiot gospodarczy mogą nabyć już w jedną dobę, gdyż ich obowiązki zostają ograniczone do minimum jakim jest złożenie podpisu na umowie.

Gotowa spółka przeszła już pełną rejestrację, o czym świadczą kapitał zakładowy, umowa, pełna dokumentacja oraz numery NIP, KRS I REGON. Podmioty te bardzo często dysponują również wpisem do rejestru płatników podatku od towarów i usług, co jest niezwykle korzystne dla przedsiębiorcy, gdyż najnowsze przepisy z zakresu podatku VAT zostały znacznie zmodyfikowane, przez co uzyskanie tytułu czynnego płatnika podatku stało się niezwykle problematyczne.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek nowych i stażowych. Decydując się na kupno spółki ze stażem znacznie podnoszą Państwo wiarygodność swojej jednostki, sprawiając, że o wiele łatwiej będzie Wam pozyskać Klientów i kontrahentów. Staż spółki ma również ogromne znaczenie podczas ubiegania się o dotacje i kredyty.

“Sprzedam 2 letnią spółkę” to oferta naszej firmy. 2 letni staż to okres w pełni wystarczający do zwiększenia zaufania jakim firma będzie obdarzana. Oferujemy wyłącznie czyste, bezpieczne spółki w atrakcyjnej cenie.