Sprzedam gotową spółkę z oo

Spółka z.o.o. jest najpopularniejszą formą prowadzenia działalności w Polsce. Niestety z jej założeniem wiąże się wiele formalności, a czas rejestracji jest dosyć długi, może trwać nawet 4 tygodnie. Gotowe spółki proces rejestracji mają już za sobą, dzięki czemu możesz oszczędzić swój czas.

Sprzedam gotową spółkę z oo, aby odciążyć jej przyszłego właściciela od formalności związanych z rejestracją. Samodzielne przebrnięcie przez procedurę rejestracji spółki może być trudne i czasochłonne, natomiast kupując gotową spółkę, proces ten będzie już dawno ukończony. Nowy właściciel już kilka dni po zakupie będzie mógł podjąć działalność.

Kupując gotową spółkę, przedsiębiorca będzie miał ułatwione uzyskanie leasingu, dotacji czy wzięcie udziału w przetargu, gdyż istniejąca już firma mimo tego, że nie prowadziła działalności operacyjnej, posiada wpis do KRS czy US.

Sprzedam gotową spółkę z oo, aby przedsiębiorcy nie tracili czasu na niepotrzebne formalności i w krótkim czasie mogli cieszyć się własną działalnością.