Sprzedam roczne spółki z o.o.

Wyszukując oferty sprzedażowe spółek zapewne niejednokrotnie natrafiłeś na ogłoszenia dotyczące sprzedaży spółek stażowych, czyli podmiotów, które prowadziły już działalność gospodarczą. Długi okres istnienia jednostki na rynku znacznie podnosi jej wiarygodność, a więc zwiększa szanse na zawarcie korzystnych kontraktów. Czas ten pozytywnie odbija się również na zaufaniu, którym obdarzają naszą firmę klienci.

Czynniki te bezpośrednio wpływają na sukces przedsięwzięcia, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na nabycie tego typu spółki.
O ile w wielu przypadkach rzeczywiście okres ten znacznie podniósł sprzedaż, tak niestety część biznesmenów zapłaciło za ten wybór bankructwem.
Przejęcie spółki stażowej wiąże się bowiem także z kilkoma niekorzystnymi aspektami. Przede wszystkim spółkę przejmujemy także z jej zadłużeniami, które niestety często są ukrywane.

Mając jednak na uwadze ogromny popyt zgłaszany na ten rodzaj spółek nasza firma pragnie zaoferować Państwu roczne spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Spółki te oprócz tak pożądanego stażu są też w pełni bezpieczne, gdyż nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, a więc nie musimy obawiać się decyzji podjętych przez naszego poprzednika.

W sieci nie brakuje ogłoszeń typu “sprzedam roczne spółki z o.o.”, decyzję o wyborze odpowiedniego podmiotu należy jednak skonsultować ze specjalistą, który wybada czy oby na pewno dany podmiot zagwarantuje naszym interesom całkowite bezpieczeństwo.
Zachęcamy do rozmowy z naszym konsultantem w celu poznania szczegółów naszej oferty.