Sprzedam roczne spółki

Roczne spółki to profesjonalne podmioty, w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej, których nabycie pozwala na proste i szybkie otworzenie własnego biznesu. Spośród pozostałych jednostek wyróżnia je ich czas istnienia na rynku.

Zostały one zarejestrowane rok wstecz, dzięki czemu posiadają dwunastomiesięczny staż, który może znacząco wpłynąć na początki Państwa działalności. Spółka stażowa znacznie podnosi wiarygodność przedsięwzięcia, co rzutuje na możliwość pozyskania partnerów biznesowych oraz klientów. Zaufanie jest nieodzownym elementem współpracy, niestety to na jego brak najczęściej uskarżają się nowo otwarte przedsiębiorstwa. Zakup tradycyjnej spółki stażowej, która prowadziła już kiedyś działalność, może przynieść o wiele większe korzyści. Jest ona bowiem przejmowana wraz z renomą, oraz wierną klientelą. Niestety jej nabycie może obciążone być poważnymi konsekwencjami wynikłymi z niewłaściwego operowania firmą przez uprzedniego właściciela. Tak więc przejęcie takiej jednostki może jednocześnie stanowić klucz do sukcesu, jak i bankructwa. Spółki roczne pozwalają zniwelować takie niebezpieczeństwo, zarazem oferując znacznie więcej niż całkowicie nowe podmioty. Roczny staż to wystarczający czas, aby zyskać przychylność ze strony instrumentów finansowania. Decydując się zatem na jej zakup możemy liczyć na wsparcie ze strony państwa, czy też Unii Europejskiej.

“Sprzedam roczne spółki”, to fraza, która na portalach ogłoszeniowych występuje notorycznie. Do tego rodzaju transakcji należy jednak podejść bardzo roztropnie, gdyż zakup spółki stanowi fundament naszej firmy. Od jego solidności zależy nasz sukces lub niepowodzenie.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy najwyższy standard obsługi, który potwierdzić może grono naszych zadowolonych klientów, podbijających polskie i zagraniczne rynki.