Sprzedam sp z oo

Chcą Państwo posiadać własną działalność gospodarczą, ale ilość formalności do załatwienia, w związku z procesem rejestracji, wydaje się być przerażająca? W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Należy jednak uważać wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło “sprzedam sp z oo”, ponieważ w prosty sposób mogą Państwo ulec działaniu oszustów, ściągając tym samym na siebie sporo kłopotów.

W kwestii zakupu gotowego podmiotu gospodarczego najlepiej jest zaufać instytucjom, które opierają swoją działalność na tego typu transakcjach. Taka firma nie może sobie pozwolić na żadne uchybienie, ponieważ momentalnie odbiłoby się to na jej wizerunku i obniżyło wiarygodność w opinii rynku, na którym działa.

Decydując się na zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zwykle dostają Państwo do wyboru dwa typy tych podmiotów gospodarczych: spółki stażowe oraz nowe. Każdy z nich posiada czystą historię gospodarczą. Jest pomiędzy nimi tylko jedna różnica, spółki stażowe istnieją na rynku już jakiś czas, a nowe – są dopiero co założone.

Jeśli zależy Państwu na zakupie działalności, z którą będzie łatwiej się starać o jakiekolwiek dofinansowanie, warto wybrać podmioty stażowe, ponieważ posiadają one większą wiarygodność w opinii instytucji finansowych.