Sprzedam spółkę kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie typu „sprzedam spółkę kujawsko-pomorskie” to ogłoszenie, które ma prawo pojawić się w całej Polsce. Zgodnie z prawem, kupując spółkę, następnie można dokonać aktualizacji jej danych poprzez dokonanie odpowiedniego wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Tym sposobem spółka założona w województwie kujawsko-pomorskim, może stać się spółką prowadzoną w województwie małopolskim.

Coraz częściej możemy spotkać się z kwestią, kiedy to przedsiębiorca zamiast podjąć się przejścia przez całą procedurę rejestracji swojej spółki, wybiera dokonanie zakupu już założonego podmiotu, w którym jedyne co będzie musiał zrobić poza wpłaceniem pieniędzy, to zaktualizowanie danych.

Dlaczego coraz więcej osób wybiera zakup gotowego podmiotu gospodarczego? Otóż, nie jest tajemnicą, że w biznesie najcenniejszym, co może być, jest czas. Przeprowadzenie całego procesu rejestracyjnego jednostki trwa nawet do 4 tygodni, co w porównaniu do zakupu spółki (1-2 dni) jest różnicą olbrzymią. Dodatkowo przedsiębiorca podejmujący się zakupu gotowej jednostki, ma możliwość zaoszczędzenia wspomnianego już czasu, pieniędzy, a także nerwów, które w większości przypadków są nadszarpnięte w sytuacji dokonywania formalności w urzędach.

Nasza firma w swojej ofercie posiada wiele gotowych spółek, które oferujemy na sprzedaż. Każdy przyszły przedsiębiorca ma możliwość, aby samodzielnie dokonać wyboru spółki, która najbardziej spełnia jego oczekiwania. W związku z tym, wszystkie osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej, zapraszamy do kontaktu!