Sprzedam spółkę pomorskie

Jesteś na etapie założenia własnej działalności gospodarczej, ale przeraża Cię kwestia przebrnięcia przez cały proces rejestracyjny spółki? Nie wiesz czy jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie z wszystkimi formalnościami? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Czy słyszałeś o opcji, jaką jest zakup gotowej spółki? Jeśli nie, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Przejdźmy zatem do konkretów…

Zapewne niejednokrotnie spotkałeś się z ogłoszeniem „sprzedam spółkę pomorskie”. Jest to rozwiązanie dla osób, którym bardzo zależy na szybkim rozpoczęciu działalności. Dla porównania napiszę, że w procesie przechodzenia przez cały proces rejestracyjny danej spółki, na rozpoczęcie działalności należy czekać około 4 tygodnie. Z kolei w przypadku zakupu gotowego podmiotu gospodarczego, działalność rozpocząć można już po upływie 1-2 dni. W związku z tym, iż w biznesie czas to pieniądz, a wymagania co do koniecznej znajomości przepisów niezbędnych do przeprowadzenia rejestracji spółki wciąż rosną, popularność zakupu gotowych spółek również wzrasta.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem gotowego podmiotu gospodarczego, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który dokładnie przedstawi naszą ofertę. Posiadamy wiele spółek gotowych na sprzedaż, które różnią się od siebie stażem (mamy spółki zarówno kilkumiesięczne, jak i spółki kilkuletnie). Oczywiste jest, że im dłuższy staż spółki, tym wyższa cena za spółkę. Należy z kolei mieć świadomość tego, że im dłuższy staż spółki, tym więcej korzyści dla przedsiębiorcy.