Sprzedam spółkę w Warszawie

Wiele osób myślących o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, przeraża się na myśl o konieczności przebrnięcia przez cały proces rejestracyjny danej spółki. Nie da się ukryć faktu, iż rzeczywiście jest to zadanie skomplikowane, którego wykonanie będzie zależało na tym, jaka będzie założona spółka i jakie obowiązki będą spoczywały na danym przedsiębiorcy.

Otóż okazuje się, że obecnie coraz więcej osób korzysta z nieco nowszego rozwiązania, którym jest zakup gotowego podmiotu. Zakupu można dokonać od firmy, która zajmuje się sprzedażą takowych podmiotów i posiada szeroki wybór firm, bądź od osoby prywatnej, która dodała ogłoszenie „sprzedam spółkę w Warszawie”.

Dlaczego warto zakupić gotową spółkę od firmy? Często można spotkać się, że przedsiębiorca waha się od kogo kupić gotową spółkę – czy od osoby prywatnej, czy od firmy… Wówczas należy dokładnie przeanalizować zarówno jedną, jak i drugą ofertę.

My ze swojej strony możemy Państwu zaproponować gotowe spółki posiadające krótszy, bądź dłuższy staż na rynku. Spółki, które oferujemy są całkowicie czyste od wszelkich zadłużeń, co potwierdzamy notarialnie. Posiadają niezbędne numery takie, jak NIP, KRS i REGON.

Działając na rynku od wielu lat, możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Posiadamy sztab ekspertów, którzy dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu szybko i sprawnie sporządzają niezbędną dokumentację oraz załatwiają wszelkie wymagane formalności.