Sprzedam spółkę warmińsko-mazurskie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem, który zatytułowaliśmy „sprzedam spółkę warmińsko-mazurskie”. Ogłoszenie to jest kierowane nie tylko do osób zamieszkujących to województwo, a do osób z całej Polski, ponieważ po zakupie gotowej spółki, obowiązkowym zadaniem jest dokonanie aktualizacji danych danej spółki i jej właściciela w Krajowym Rejestrze Sądowym, a więc KRS.

Zakup gotowej spółki w ostatnim czasie stał się bardzo popularny, czego powodem może być znacznie szybsza możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej gospodarczej, ponieważ już w zaledwie 1-2 dni. Dla porównania – w przypadku tradycyjnej rejestracji spółki, proces ten trwa nawet od 3-4 tygodni. W związku z tym, jeżeli komuś bardzo zależy na szybkim rozpoczęciu działalności, powinien zdecydować się na to rozwiązanie, które w tej sytuacji, okazuje się zdecydowanie najlepsze.

W związku z powyższym, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, zarówno nowych, jak i stażowych. Spółki przez nas oferowane nigdy wcześniej nie prowadziły działalności, więc posiadają zupełnie czystą historię gospodarczą. Posiadamy spółki w atrakcyjnych cenach, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcy.

Zapraszamy Państwa do współpracy! Gwarantujemy profesjonalną obsługę księgową, świadczoną przez naszych doświadczonych ekspertów. Usługi świadczymy od wielu lat, co pozwoliło nam wypracować wiele bardzo korzystnych rozwiązań.