Sprzedam spółkę Warszawa

W dzisiejszym artykule postaramy się przybliżyć kwestie tego, dlaczego w ostatnim czasie coraz częściej można spotkać się z sytuacją, kiedy nowi przedsiębiorcy swoją działalność rozpoczynają nie od założenia nowej spółki, a kupienia już gotowego podmiotu.

Należy wspomnieć, iż w dalszym ciągu wiele osób decyduje się na przejście przez cały proces rejestracyjny spółki. Jednak z dnia na dzień wzrasta liczba zwolenników opowiadających się za tym, iż znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup już gotowej spółki, która może być całkiem nowa, bądź stażowa. Wszystko uzależnione jest od priorytetów, którymi kieruje się przedsiębiorca w kwestii tego, jak powinna wyglądać jego działalność gospodarcza.

Pod ogłoszeniem „sprzedam spółkę Warszawa” mogą kryć się już wspomniane zarówno spółki nowe, jak i stażowe i dlatego myślę, że warto to omówić. Otóż jak się okazuje spółki nowe są dopiero co założone, ale pozwalają przedsiębiorcy rozpocząć działalność od razu, bez konieczności przechodzenia przez całą procedurę rejestracyjną. Z kolei spółki stażowe zostały założone jakiś czas temu, nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej, nie posiadają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań, aczkolwiek posiadają staż, który okazuje się niezwykle istotny dla przedsiębiorców, którzy na początku będą myśleli o tym, aby ubiegać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej bądź kredyt bankowy.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki nowej, bądź stażowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo pytania, bądź wątpliwości, nasi eksperci chętnie udzielą na nie odpowiedzi. Zapraszamy!