Sprzedam spółkę z o.o. z 12 miesięcznym stażem

Ostatnimi czasy rynek ogłoszeniowy zalany został ogłoszeniami odnośnie sprzedaży spółek stażowych. Na zjawisko to wpłynął ogromny popyt wykazany na właśnie ten rodzaj podmiotów gospodarczych.

Spółki stażowe są jednostkami gotowymi do prowadzenia działalności gospodarczej. Czas przez który taki podmiot funkcjonuje na rynku znacznie podnosi jej atrakcyjność w oczach otoczenia biznesowego. Spółka taka jest o wiele bardziej wiarygodna, przez co posiada znacznie większe szanse na pozyskanie wsparcia finansowego od instytucji finansujących, jakim są na przykład dotacje unijne.

Niestety nabycie doświadczonej spółki niesie ze sobą ryzyko poniesienia olbrzymich strat. Brak odpowiedniego przygotowania, oraz dokładnego przeanalizowania wybranego podmiotu mogą ogromnie zadłużyć przedsiębiorstwo, gdyż spółkę stażową przejmujemy wraz z jej zobowiązaniami, do których należą także długi.

Mając na uwadze to ryzyko coraz częściej wśród nagłówków odnaleźć można “sprzedam spółkę z o.o. z 12 miesięcznym stażem”.
Są to nowe spółki, jednak zarejestrowane rok wstecz, dzięki czemu są o wiele bardziej wiarygodne. Dodatkowo niwelują one niebezpieczeństwo wynikłe z dawnej działalności podmiotu.
Nasza firma oferuje sprzedaż rocznych spółek. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, która podniesie Państwa szanse na osiągnięcie upragnionego sukcesu.
Nie zwlekaj skontaktuj się z naszym przedstawicielem i poznaj szczegóły.