Sprzedam spółkę z o.o. z 2016

Sprzedam spółkę z o.o. z 2016 roku! Nasza firma oferuję państwu spółkę całkowicie czystą, bezpieczną, zarejestrowaną w 2016 roku.

Nowy rok w końcu nadszedł i wielu przedsiębiorców właśnie teraz myśli o rozpoczęciu własnego biznesu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, czyli gotowe spółki z o.o. z 2016 roku. Wiemy, że samodzielne zakładanie spółki to nic przyjemnego i poradzić sobie z tym może jedynie osoba z doświadczeniem i znajomością aktualnych przepisów prawnych. Stos formalności nie jest dla każdego! Nasza firma zatrudnia fachowców, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo popularna. Mówi się, że jest to najchętniej wybierana forma działalności gospodarczej w ostatnim czasie. Ma ona bowiem wiele zalet takich jak ograniczona odpowiedzialność wspólników oraz minimalny kapitał zakładowy wynoszący 5 000zł. Jest to bardzo niska kwota w porównaniu z innymi rodzajami spółek.

Kupno gotowej spółki to duża oszczędność czasu. Wiemy przecież, że samodzielne rozpoczynanie biznesu jest niezwykle czasochłonne, między innymi ze względu na konieczność rejestracji spółki w KRS. Gotowa spółka ma to już za sobą! Nie musimy zawracać sobie głowy również numerami REGON, NIP oraz VAT. Wszystkie formalności załatwiliśmy za Ciebie, a Tobie pozostało jedynie podpisać kilka przygotowanych przez nas dokumentów.

Rozpatrz naszą ofertę! “Sprzedam spółkę z o.o. z 2016 roku” to rzadko spotykana propozycja, dlatego świadczy to o wyjątkowości naszej firmy. Przekonaj się o tym sam!