Sprzedam spółkę z o.o. z VAT Warszawa

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż niedawno spotkałeś się z ogłoszeniem, które brzmiało „sprzedam spółkę z o.o. z VAT Warszawa”. Zastanawiałeś się może nad tym, co może ono oznaczać? Otóż rozłóżmy je na części…

Gotowe spółki to podmioty, które profesjonalne firmy takie, jak np. nasza, oferują na sprzedaż. Są to jednostki posiadające wszelkie niezbędne numery takie, jak NIP, REGON, KRS itp.. Po prostu są gotowe do rozpoczęcia działalności z dnia na dzień, a nie jak w przypadku tradycyjnego procesu rejestracyjnego – nawet 4 tygodnie. Spółki te mogą posiadać staż, bądź nie. Spółki stażowe mają ten plus, że osoby je nabywające, nie będą miały problemu w trakcie ubiegania się o kredyt bądź dofinansowanie unijne nawet na początku prowadzenia swojej działalności. Z kolei spółki bez stażu, są spółkami świeżymi, które dopiero zostały założone.

Natomiast gotowe spółki z Warszawy mają tą zaletę, że są zlokalizowane w stolicy naszego kraju, która jest najlepszym możliwym rynkiem zbytu dla każdego zarówno doświadczonego, jak i początkującego przedsiębiorcy. Każdy potencjalny Klient przychylniej patrzy na firmę zlokalizowaną w Warszawie, niż firmę z małego miasta np. spod Łodzi.

Wszystkie osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z naszą firmą w kwestii ogłoszenia „sprzedam spółkę z o.o. z VAT Warszawa”, prosimy o kontakt z naszym konsultantem, który udzieli odpowiednich informacji.