Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością 2016

W Internecie można bardzo często spotkać się z ogłoszeniami “Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością 2016”, “Spółka z o.o. 2016 na sprzedaż”, “Gotowa spółka z o.o. 2016”, “Kupię spółkę z o.o. 2016” i wiele podobnych. Zakup gotowej spółki staje się częstszą decyzją niż podejmowanie się samodzielnej rejestracji przedsiębiorstw. Warto przyglądnąć się bardziej ofercie gotowych spółek z o.o. z 2016 roku.

Gotowe spółki są przedsiębiorstwami, które przeszły już wszystkie etapy rejestracyjne. Potwierdza to kompletna dokumentacja rejestracyjna oraz nadane numery identyfikacyjne – REGON, NIP, KRS oraz VAT lub VAT UE.

Spółki z 2016 roku zostały zarejestrowane w tym roku, co sprawia, że ich historia gospodarcza jest czysta. Nie mają obrotów, zadłużeń, zawartych umów. Poprzez to zakup spółek jest jak najbardziej bezpieczny zwłaszcza, że kupuje się je od naszej firmy, ceniącej się doświadczeniem w branży i zaufaniem klientów.

Zakup spółki jest bardzo szybki. Najważniejszą procedurą jest sporządzenie umowy kupna-sprzedaży i dokonanie opłat. Od tej chwili spółka staje się własnością nowej osoby, która jedyne co musi dokonać to zmienić dane w Krajowy Rejestrze Sądowym. Po spełnieniu tych wymogów można swobodnie zacząć prowadzić działalność gospodarczą.

Gotowe spółki mogą mieć różne formy. W naszej ofercie przeważają najczęściej wybierane spółki z o.o., ale można także zdecydować się na inne:
gotowe spółki akcyjne,
gotowe spółki komandytowe,
gotowe spółki z o.o. komandytowe,
gotowe spółki komandytowo-akcyjne.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Udzielą oni Państwu niezbędnych informacji oraz pomogą w doborze odpowiednich spółek. Zajmą się także wszelkimi procedurami i formalnościami, by cały proces przebiegł sprawnie i szybko.