Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zainteresowanie tymi podmiotami jest w pełni uzasadnione. Przede wszystkim wpłynęło na nie obniżenie kapitału zakładowego z 50 tysięcy do kwoty aż dziesięciokrotnie niższej. Ponadto do jej założenia uprawnieni są wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Wyjątek stanowi wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o..

Spółka z o.o. charakteryzuje się również ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Dzięki temu nie muszą oni obawiać się, że w razie zadłużenia spółki, jej zobowiązania będą pokrywane z prywatnego mienia wspólników.

Samodzielna rejestracja spółki z o.o. jest bardzo długa i skomplikowana. Formalności z nią związane sprawiają, że przeciętnie zajmuje ona kilka tygodni. Jeżeli chcą Państwo pominąć te niedogodności zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Jako jej przedstawiciel sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa. Podmiot ten przeszedł pełną rejestrację, dzięki czemu jest przygotowany do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Nasze jednostki posiadają siedzibę w centrum Warszawy, dzięki czemu charakteryzują się sporą wiarygodnością w otoczeniu biznesowym. Prestiżowa lokalizacja jest zatem kluczowa podczas stawiania pierwszych kontaktów na rynku, gdyż pozwala szybko pozyskać Klientów i kontrahentów. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu nawet dziś!