Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie

Wielu przedsiębiorców, bądź osób, które dopiero planują rozpocząć własną działalność, myśli o tym, jak ograniczyć styczność z skomplikowanymi przepisami prawa obowiązującego w Polsce. W związku z tym firmy takie, jak nasza zaczęły szukać rozwiązania, które pomoże w usprawnieniu wszelkich formalności.

W związku z tym, dla przedsiębiorców dopiero planujących wejść na rynek, opracowano rozwiązanie, które dotyczy zakupu gotowej spółki. Co prawda często można spotkać się z ogłoszeniem takim, jak np. „sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie”. Oferta ta może okazać się bardzo korzystna, ale bardzo ważne jest to, aby precyzyjnie przeanalizować jej historię, a mianowicie czy prowadziła działalność, jak długo, czy posiada zadłużenia, niewyprostowane sprawy z kontrahentami, bądź kredyty bankowe. Kwestia ta jest bardzo ważna, ponieważ sprawy te brane w imieniu spółki, przejdą w chwili transakcji na nowego właściciela.

Nie da się ukryć faktu, że zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest rozwiązaniem znacznie prostszym od przechodzenia przez całą procedurę rejestracji spółek z o.o., która w Polsce jest procesem bardzo skomplikowanym oraz czasochłonnym.

Jeśli zatem myślisz poważnie o zakupie gotowej spółki, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której oferujemy zarówno nowe, jak i stażowe spółki. Dodatkowo służymy doradztwem na każdym etapie zakupu, jak i następnie prowadzenia spółki. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego.