Sprzedam spółkę z oo Warszawa

Czy ktoś z Państwa spotkał się kiedyś z ogłoszeniem „sprzedam spółkę z oo Warszawa”? Zapewne niejedna osoba napotykając takie zdanie, zastanawiała się nad tym, że może warto rozpocząć własną działalność…

Wiele osób podjęło decyzję o założeniu własnej działalności i korzystając z pomocy naszego biura, szybko miała możliwość odczucia korzyści płynących z owej decyzji. W związku z tym, zapraszamy również Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu bądź rejestracji spółki.

Z całą pewnością wielu z Państwa nie wie co wybrać – zakup spółki od firmy takiej, jak nasza czy zakup spółki od osoby prywatnej… Nic dziwnego, ponieważ, gdy decyzja dotyczy tak ważnej kwestii jak zakładana działalność, należy przeanalizować dokładnie wszystkie za oraz przeciw, aby móc podjąć prawidłową decyzję, która będzie miała znaczny wpływ na działalność.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy Państwu pomoc zarówno w zakładaniu spółek od podstaw – krok po kroku, jak również zakup gotowego już podmiotu, który może posiadać staż lub go nie posiadać. Spółki, które posiadamy na sprzedaż są zupełnie czyste od zobowiązań, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności i w ich imieniu nie były zawierane żadne transakcje. W swojej pracy stawiamy na precyzję oraz rzetelność w wykonywaniu powierzanych nam zadań. Dodatkowo cenimy sobie zaufanie Klientów, a więc dokładamy wszelkich starań, aby zadowolenie naszych Klientów z usług, które dla nich wykonujemy, było coraz większe.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!