Sprzedam spółkę zarejestrowaną w 2016

Po mimo prób usprawnienia i ułatwienia procedur rejestracyjnych przedsiębiorstw, zakładanie walnej firmy w wielu przypadkach jest trudnością. Sytuacja ta dotyczy głównie spółek handlowych takich jak spółka z o.o czy spółka komandytowa. Są to także jedne z najatrakcyjniejszych form prawnych, często wybieranych przez początkujących przedsiębiorców.

Z jednej strony atrakcyjność formy, a z drugiej trudności w rejestracji. Powoduje to, że potrzebne są rozwiązania ułatwiające ich zakładanie. Na pewno dużą pomocą są usługi wyspecjalizowanych firm, w zakresie rejestracji spółek. Usługa jest pomocna, lecz poza nią istnieje inne rozwiązanie, być może bardziej dostosowane do potrzeb niektórych klientów. Zakup gotowej spółki – to kolejna propozycja dla przedsiębiorstw. Nie trzeba zajmować się rejestracją w KRS, gdyż firmy te mają już tą procedurę zakończoną. Jedyne co trzeba wykonać po zakupie to zmiana danych przedsiębiorstwa, za pomocą odpowiedniego formularza zgłoszeniowego do KRS.

“Sprzedam spółkę zarejestrowaną w 2016 roku” jest hasłem, które można usłyszeć od wielu firm. Oferty sprzedaży gotowych spółek są duże. Przedsiębiorcy mogą wybierać pośród wielu rodzajów – spółek z stażem, czystych (bez historii gospodarczej) oraz innych. Do najczęściej wybieranych należą spółki czyste, których historia działalności jest pusta. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa zakupu, stąd tak często są wybierane przez naszych klientów.

Oferta czystych spółek zarejestrowanych w 2016 roku jest duża. Wystarczy tylko z nami się skontaktować, a nasi pracownicy postarają się dopasować najlepszą spółkę. Zajmą się także wszelkimi formalnościami. Nasz klient będzie musiał tylko podpisać umowę zakupu, a po nabyciu spółki zmienić jej dane w rejestrze przedsiębiorstw. Cała procedura jest prosta, szybka i zgodna z prawem.

Zapraszamy do kontaktu!