Sprzedam spółki z 2 letnim stażem

Z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się kupić gotową spółkę. Sposób ten pozwala bowiem pominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjna rejestracją, która niestety jest niezwykle długa i problematyczna.

Tymczasem kupno spółki ogranicza obowiązki przedsiębiorcy do złożenia jednego podpisu na jej umowie w obecności notariusza. Oznacza to, że jej właścicielami możemy stać się już w zaledwie jedną dobę. To czas nawet kilkunastokrotnie krótszy niż samodzielne zarejestrowanie spółki w poszczególnych urzędach.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł już pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowany, aby móc w każdej chwili poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają pozyskanie wpisów do wymaganych urzędów. Wyposażona jest także w kapitał zakładowy oraz umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Decydując się na zakup gotowej spółki warto zadbać, aby dysponowała ona kilkuletnim stażem. Staż spółki znacznie zwiększa wiarygodność spółki na rynku, a także podnosi jej zdolność kredytową. Dzięki temu spółka stażowa ma nie tylko większe szanse na zdobycie grona klientów i kontrahentów, ale także na pozyskanie dodatkowych funduszy w formie kredytu, pożyczki bądź dotacji unijnej, co jest kluczowe dla rozwoju firmy.

Sprzedam spółki z 2 letnim stażem. Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszam do kontaktu podczas którego przedstawię wszelkie szczegóły oraz odpowiem na Państwa pytania.