Sprzedam spółki z o.o. półroczne

Zakładanie spółek z o.o. jest już od dłuższego czasu wyborem wielu przedsiębiorców. Spółki te są wyjątkowo przyjazne do prowadzenia działalności, dzięki zapewnianiu właścicielom ograniczonej odpowiedzialności majątkowej oraz stosunkowo niskim kosztom, jak na tego typu formę prawną. Przyznać trzeba że spółka z o.o. jest jedną z bardzo atrakcyjnych form, jednak jak każda inna posiada też wady. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na utrudnienie w jej zakładaniu, jakie stanowią liczne formalności i wymogi prawne.

Zakładanie spółek z o.o. jest dużą trudnością, ale są rozwiązania które bardzo ułatwiają ten proces. Jednym z nich jest zakup gotowej spółki. Umożliwia on ominięcie procedur rejestracyjnych, dlatego też przyszły posiadacz spółki z o.o. nie musi osobiście rejestrować działalności gospodarczej. Sprzedaż spółek z o.o. ma także dla przedsiębiorców drugą korzyść. Nie muszą oni tracić czasu na założenie spółki, gdyż już po kilku dniach od zakupu mogą rozpocząć działalność. Nabycie gotowej spółki wymaga bowiem sporządzenia stosownej umowy notarialnej oraz złożenia wniosku aktualizującego dane w KRS.

Sprzedaż spółek z o.o. to dla wielu przedsiębiorców znakomite rozwiązanie, by szybko i wygodnie rozpocząć działalność. Ale to jeszcze nie wszystkie korzyści jakie przynosi zakupienie gotowej spółki. W Internecie niejednokrotnie można się spotkać z ogłoszeniami o treści “sprzedam spółki z o.o. półroczne”. To oferty jeszcze lepsze niż czyste spółki z o.o. Posiadany przez nie staż pozwala rozpocząć działalność w zaledwie kilka dni w przedsiębiorstwie posiadającym już staż. To spora korzyść zwłaszcza gdy przedsiębiorca stara się o kredyt czy dotacje.

Ofert “sprzedam spółki z o.o. półroczne” jest bardzo wiele. To doskonałe okazje, z której warto skorzystać jeżeli tylko są. Zainteresowanych zakupem gotowych spółek z o.o. z stażem – półrocznym lub kilku miesięcznym, zapraszamy do kontaktu z nami.