Sprzedam spółki zarejestrowane z 2016

Sprzedam spółki zarejestrowane z 2016 roku. Na takie hasło można się natknąć wielokrotnie. Wiele osób, które rozpoczyna swoją działalność w biznesie, decyduje się na zakup gotowej spółki zamiast samodzielnej rejestracji. Rozwiązanie jakim jest gotowa spółka cieszy się popularnością, gdyż pozwala uniknąć procesu rejestracji w KRS oraz znacznie skraca czas zakładania własnej firmy.

Czym charakteryzują się gotowe spółki, zarejestrowane w 2016 roku?

Przedsiębiorstwa, które oferuje nasza firma przeszły już cały proces rejestracyjny. Posiadają NIP, REGON oraz numer KRS. Mogą więc swobodnie prowadzić swoją działalność. Jednak firmy te nie mają historii gospodarczej. Oznacza to, że nie prowadziły jeszcze działalności, nie mają obrotów i co najważniejsze zobowiązań. Nabycie gotowych spółek zarejestrowanych w 2016 roku jest bezpieczną transakcją.

Oferowane przez nas spółki, pozwalają szybko rozpocząć działalność gospodarczą. Cały proces związany z ich zakupem trwa tylko kilka dni. W tym czasie sporządza się umowę zakupu i wnosi opłaty. Następnie obowiązkiem nowego właściciela spółki jest zgłoszenie zmian do KRS. Po dokonaniu tych procedur można się cieszyć się już własną firmą i zacząć działalność nie tracąc czasu i klientów.

Poprzez zakup gotowego przedsiębiorstwa zyskuje się również ogromną wygodę. Samodzielnie zakładając spółkę trzeba mierzyć się z wszelkimi nieudogodnieniami. Przedsiębiorca musi osobiście wypełniać dokumenty, zajmować się ich komplementowaniem, potem składać w sądzie, udawać się do notariuszy, by potwierdzić umowę aktem notarialnym albo gdy wybierze rejestrację online zająć się całym procesem rejestracyjnym, narzucanym przez system. Nawet jeżeli wydaje się to proste, w rzeczywistości sprawia wiele kłopotów. Jeżeli jest taka możliwość, warto ich ominąć. Na początkującego przedsiębiorcę czeka jeszcze wiele problemów. Zakup gotowej spółki to sposób na pozbycie się jednego z nich.