Sprzedaż półrocznych spółek

Zakładanie własnej działalności gospodarczej jest sporą trudnością dla wielu osób. Problem sprawia zwłaszcza tym osobom, które wcześniej nie miały styczności z dokumentacją rejestrową spółek i procedurami urzędowymi. Specjaliście z naszego biura pomogą Państwu na każdym etapie zakładanie spółki oraz po tym w zapewnieniu odpowiedniej obsługi firmy.

Oferujemy profesjonalna pomoc podczas procesu zakładania firmy ale w swojej ofercie posiadamy także inne rozwiązanie jakim jest sprzedaż gotowych spółek.

Sprzedaż półrocznych spółek cieszy się dużą popularnością. Wiele osób decyduje się na taką usługę podobnie jak na pomoc w rejestracji własnej działalności gospodarczej. Zaletą zakupu gotowej spółki jest to, że nie trzeba zajmować się procedurami rejestracyjnymi gdyż gotowe spółki są już w pełni założone i jednym obowiązkiem po ich zakupie jest złożenie wniosku aktualizującego dane do KRS.

Sprzedaż półrocznych spółek jest dla początkujących przedsiębiorców dobrym sposobem na rozpoczęcie biznesu, gdyż zyskują oni od razu staż. Posiadanie takiego stażu może znacznie polepszyć prowadzenie spółki, gdyż będzie ona lepiej postrzegana przez inne podmioty i uważana za bardziej prestiżową.

Pomoc w założeniu własnej działalności oraz gotowe spółki z kilku miesięcznym stażem działalności to oferta naszej firmy, skierowana do wszystkich z Państwa zamierzających uruchomić własną działalność gospodarczą. Jeżeli macie Państwo więcej pytań dotyczących naszej oferty oraz cennika, zapraszamy do kontaktowania się z naszymi konsultantami.