Sprzedaż rocznych spółek

Analiza dotychczasowego rynku wykazała, że spółki stażowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Bez wątpienia wpływa na to możliwość szybkiego osiągnięcia pożądanego sukcesu. Niestety zakup spółki stażowej wiąże się z zagrożeniem wynikającym z historii gospodarczej takiego podmiotu.
Spółka, która prowadziła już działalność gospodarczą, działała na rynku podejmując decyzje, które raz skutkowały sukcesem innym razem zaś fiaskiem. Doświadczona spółka przejęta zostaje wraz ze skutkami jej poprzednich operacji. Mogą być one zarówno korzystne dla nowego właściciela jak i przynosić negatywne konsekwencje.
Do takich negatywnych rezultatów można zaliczyć zadłużenie, niepożądany wizerunek itd.

Oczywiście staż spółki ma też wiele pozytywnych przejawów. Zwiększa wiarygodność przedsięwzięcia, budzi zaufanie w oczach otoczenia biznesowego, dzięki czemu zwiększa sprzedaż oraz podnosi szanse na pozyskanie dotacji unijnych i innych form wsparcia finansowego.

Nasza firma oferuje sprzedaż rocznych spółek. Są to spółki nowe, zarejestrowane rok temu. Ich dwumiesięczny staż podnosi w znaczący sposób wiarogodność firmy na rynku, a więc zapewnia w istotnym stopniu to, co doświadczone spółki.
Gwarantujemy jednak pełne bezpieczeństwo, gdyż w ramach danego podmiotu nigdy nie była prowadzona działalność gospodarcza, a więc posiada całkowicie czystą historię operacji.

Sprzedaż rocznych spółek to idealny wariant dla osób, które pragną w sposób bezpieczny otworzyć firmę, zwiększając swoje szanse na zaistnienie na rynku.